معرفی طرح

مهر ایثار

صدور بيمه‌نامه‌هاي شخص ثالث حوادث سرنشين و بدنه خودرو برای خودروهاي سبک و سنگین متعلق به خانواده معزز ایثارگران شامل خانواده شهدا (والدین ، فرزند و همسر شهید)، جانبازان، مفقودین، آزادگان ، همسران و فرزندان جانبازان و آزادگان متوفی (حقوق بگیران) و اشخاص حقیقی است، که از بنیاد شهید و امور ایثار گران حقوق یا مستمری دریافت می نمایند. پرداخت حق بیمه‌ها به صورت کسر از حقوق از محل تسهیلات به صورت اقساطی تا 12 قسط می باشد و بابت اقساطی بودن حق بيمه هيچگونه نرخ و مبلغ اضافي به بيمه‌ نامه‌ها تعلق نخواهد گرفت.

بیمه های موجود

بیمه های موجود در طرح مهر ایثار

بر اساس توافقات صورت گرفته با بنیاد شهید و امور ایثارگران، تمامی حقوق بگیران این بنیاد، اعم از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان می‌توانند برای خود و اعضای درجه یک خانواده (شامل پدر، مادر، همسر و فرزند) بیمه نامه های شخص ثالث و بدنه خودرو را با شرایط ویژه خریداری نمایند. بر همین اساس این بیمه نامه در قالب اقساط بلند مدت و به صورت کسر از حقوق برای این عزیزان قابل صدور می باشد.

بیمه شخص ثالث خودرو

بیمه‌گذار می‌تواند به تفکیک یکی از بیمه های شخص ثالث و بدنه خودرو یا هردو را انتخاب نماید.

اطلاعات بیشتر
بیمه بدنه خودرو

بیمه‌گذار می‌تواند به تفکیک یکی از بیمه های شخص ثالث و بدنه خودرو یا هردو را انتخاب نماید.

اطلاعات بیشتر

درخواست خرید

درخواست خرید بیمه خودرو مهر ایثار

در قسمت بالا بیمه‌هایی که در طرح مهر ایثار قرار داشت را به شما معرفی کردیم. اگر از خانواده‌های معزز ایثارگران هستید و علاقه‌مندید از تسهیلات این طرح استفاده کنید ، با پر کردن فرم روبرو ما را مطلع نمایید. در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

چطوری میتونم؟

راهنمای دریافت بیمه نامه

برای دریافت بیمه‌نامه‌ها امکان ثبت درخواست از طریق فرآیند بالا فراهم شده است. همچنین می‌توانید بصورت حضوری به شبکه فروش مراجعه کنید؛ با ارائه کارت شناسایی مربوطه و احراز هویت بیمه‌نامه صادر می‌شود. شما امکان دریافت یک یا هر دو بیمه‌نامه را دارید.

جهت دریافت مشاوره، راهنمایی و صدور بیمه‌نامه : تماس با شماره 02157923000 داخلی 207-208

سوالات متداول

الف) سند خودرو به همراه کارت خودرو
ب) کارت ملی بیمه گذار

تمامی اشخاصی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران مستمری یا حقوق دریافت می کنند به استثناء کارکنان بنیاد.


سایت شرکت بیمه دی به آدرس dayins.com قسمت مهر ایثار
تماس با شماره 021-57923000 داخلی 207-208

مبلغ پیش پرداخت حق بیمه بیمه نامه های صادره توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران از محل تسهیلات اعطایی بانک دی پرداخت می گردد و سپس به صورت 12 قسط متوالی و متساوی و ماهانه از حقوق اعضاء کسر می گردد.

چنانچه حقوق بیمه گذار کفاف کسر از حقوق کل مبلغ حق بیمه را نداشته باشد مابه التفاوت آن از بیمه گذار در هنگام صدور بیمه نامه اخذ و الباقی تقسیط خواهد گردید.

چنانچه حقوق بیمه گذار کفاف کسر از حقوق مبلغ حق بیمه را داشته باشد بنا به درخواست بیمه شده اصلی حداکثر دوفقره بیمه نامه صادر می گردد.

تماس با شماره 1671یا مراجعه حضوری به نماینده صادر کننده یا شعب سراسر کشور

بلافاصله بعد از تکمیل پرونده های خسارت مالی و بدنه پرداخت خسارت از طریق شماره شبای زیاندیده انجام خواهد گردید
برای خسارت های جانی پس از تکمیل مدارک حداکثر پس از 15 روز خسارت پرداخت می گردد.

چناچه از طریق اپلیکیشن اعلام خسارت و تشکیل پرونده شده باشد وضعیت پرونده توسط شما قابل رهگیری می باشد.
چنانچه اعلام خسارت و تشکیل پرونده از طرق دیگر باشد وضعیت پرونده برای شما پیامک خواهد گردید.

تماس با شماره ١۶٧1
ثبت پیغام در صندوق صوتی شماره ١۶٧١ داخلی (4) امور مشتریان
ثبت درخواست بخش صدای مشتری سایت بیمه دی به آدرس www.dayins.com
ارسال پیامک به شماره ٣٠٠٠٠١۶٧١
ارسال ایمیل به آدرس voc@dayins.com
ارسال فکس به شماره ١۶٧١ داخلی ٩٠٠٠
ارسال پیغام خصوصی به صفحه اینستاگرام dayins.official

در صورت بروز حوادث ذیل امکان استفاده از بیمه نامه بدنه فراهم می باشد :

حادثه : خسارتی كه ناشی از برخورد خودرو به يك جسم ثابت يا متحرك و يا برخورد اجسام ديگر به وسیله نقلیه و يا واژگونی و سقوط خودرو باشد و يا چنانچه در حين حركت ، اجزا و يا محمولات خودرو به آن برخورد نمايد و موجب بروز خسارت شود.

آتش سوزی : خسارتی كه در اثر آتش سوزی ، صاعقه و يا انفجار به خودرو و يا لوازم يدكی اصلی همراه آن وارد گردد.

سرقت : در صورتی كه وسیله نقلیه دزديده شود و يا در اثر عمل دزدی يا شروع به دزدی به وسيله نقليه و يا وسايل اضافی آن كه در بيمه نامه درج شده است خسارت وارد شود. چنانچه خودرویی که دزدیده شده پیدا شود و پس از پیدا شدن خودرو معلوم شود که لوازمی از آن سرقت شده یا آسیب دیده است خسارت لوازم به سرقت رفته یا آسیب دیده نیز از این محل پرداخت خواهد شد. خسارت هایی كه در جريان نجات و يا انتقال خودرو خسارت ديده به آن وارد شود در تعهد بیمه بدنه خواهد بود بیمه گذار علاوه بر پوشش های اصلی با انتخاب هریک از پوشش های تکمیلی را با پرداخت حق بیمه مربوطه میتواند از مزایای پوشش یا پوشش های انتخاب شده بهره‌مند گردد.

تماس با شماره 1671 یا مراجعه به شعب بیمه دی در سراسر کشور

در بیمه نامه های شخص ثالث تا 2.5 درصد تخفیف علاوه بر تخفیفات سنواتی فعال شده است و در بیمه نامه های بدنه نیز تا 70 درصد تخفیف در این طرح فعال می باشد.

از محل بیمه نامه شخص ثالث برای جبران خسارات مالی و جانی که از سوی وسیله نقلیه شما به دیگران وارد می‌گردد می‌توانید استفاده نمایید، لازم به ذکر است از محل بیمه‌نامه حوادث راننده که در بیمه‌نامه شخص ثالث ارائه می گردد می توانید خسارت جانی وارده به راننده مقصر یا مسبب حادثه رانیز جبران نمایید. از محل بیمه‌نامه بدنه می توانید خسارت های وارده به وسیله نقلیه خود را با توجه به پوشش های خریداری شده جبران نمایید.

بله

بله

مدت اعتبار تفاهم نامه منعقده تا تاریخ 01/12/ 1402 به مدت سه سال می باشد.

صرفا می تواند از تخفیفات طرح استفاده نماید لکن امکان بهره مندی از تقسط یا پرداخت حق بیمه از محل تسهیلات کسر از حقوق میسر نخواهد بود.

صرفاً می‌توانند از تخفیفات استفاده نمایند لکن پرداخت حق بیمه بعهده خودشان خواهد بود.